Dexer Mammuth – wytrzymała i precyzyjna drukarka 3D

Drukarka 3D
Drukarka 3D

Niezawodność wydaje się być jedną z kluczowych cech podczas korzystania z drukarek przemysłowych. Ich skomplikowana budowa i niezwykle zaawansowane działanie związane są bowiem ze sporymi obciążeniami, które w ogromnym stopniu wpływają na kondycję posiadanego przez nas sprzętu. Ważne jest więc to, aby dysponować podzespołami, które zagwarantują nie tylko jakość działania, ale także niezawodność i wytrzymałość. Z pewnością korzysta z nich drukarka 3D Dexer Mammuth, która jest niezwykle powszechnie stosowana w segmencie przemysłowym.

Wytrzymałość i precyzja

Została ona wyposażona w łożyska i prowadnice sprawdzonej i renomowanej firmy IGUS. Jej sumienność jest chwalona na całym świecie, dlatego nie powinnyśmy mieć oporów przed tym, aby jej zaufać. Znana jest przede wszystkim z produkcji bardzo dokładnych i wytrzymałych komponentów, które sprawdzają się w każdych warunkach, niezależnie od intensywności wykonywanej pracy.

Łożyska i prowadnice firmy IGUS przekładają się także na zwiększoną dokładność realizowanych projektów. Druk w osi X i Y jest niezwykle precyzyjny, dzięki czemu wykonane przez nas materiały charakteryzować się będą naprawdę sporą jakością, co w przemyśle odgrywa rolę kluczową.

Zastosowana przez tę niemiecką firmę technologia gwarantuje również korzystanie z drukarki bez konieczności smarowania łożysk, czego nie można powiedzieć chociażby o technologii kulkowej, tak powszechnej w drukarkach innych marek.

Model Dexer Mamuuth charakteryzuje się więc nie tylko jakością działania, ale również niebywałą solidnością. Wszystkie te cechy przekładają się na to, że wykonany przez nas druk 3D będzie najwyższych lotów.