Energooszczędne i ekologiczne rozwiązania. NOWOŚĆ OD VOLT POLSKA

Koszty energii elektrycznej i gazu nieustannie rosną, dlatego wielu naszych klientów poszukuje alternatywnego rozwiązania dla dotychczasowych rozwiązań. W związku z tym prezentujemy dwa nowe produkty, które znajdują się w ofercie naszych sklepów – designerskie grzejniki elektryczne ThermoGlass, oraz energooszczędne lampy solarne o dużej mocy i wbudowanym panelem fotowoltaicznym i akumulatorem. W naszej ofercie regularnie pojawiają się nowe produkty, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Grzejniki elektryczne ThermoGlass – nowoczesne, wydajne, eleganckie

Grzejniki elektryczne ThermoGlass to nowoczesne i bardzo wydajne urządzenia grzewcze, a do tego wykonane w eleganckim stylu. Fronty przednie wykończono ze szklanych szykownych frontów – do wyboru w kolarze czarnym lub białym. Całość zamknięta jest w niezwykle smukłej obudowie, dzięki temu można go umieścić na ścianie lub na podłodze.

Grzejnik elektryczny Volt TERMOGLASS PRO SMART 2000W + PILOT – WiFi – biały

Seria grzejników ThermoGlass to nie tylko szyk i elegancja, ale także nowoczesna technologia, i co bardzo ważne energooszczędność. Inteligentne rozmieszczenie elementu grzejnego w kształcie litery X i wykonanego z aluminium, co zdecydowanie poprawiło parametry grzejne. Grzejniki wyposażono w dwa tryby pracy Comfort i Eco. Sterowanie parametrami grzejnika odbywa się za pomocą dotykowego ekranu. W naszym sklepie dostępne są modele wyposażone w WiFi, co spodoba się użytkownikom smart domów. Dzięki dedykowanej aplikacji, możemy sterować grzejnikiem z dowolnego miejsca na świecie, dostosowując temperaturę pomieszczenia do oczekiwań. Grzejniki elektryczne ThermoGlass od Volt Polska doskonale sprawdzą się dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych. Produkcja energii z paneli pv zasili grzejnik, wykorzystując prąd pozyskany z naturalnego źródła energii odnawialnych.

Grzejnik elektryczny Volt TERMOGLASS PRO SMART 2000W + PILOT – WiFi – czarny

Lampy solarne – oświetlenie każdego miejsca za darmo

Kolejną nowością dostępną w naszym sklepie są lampy solarne model Jocker i Pioneer z panelem fotowoltaicznym. Posiadają wbudowany akumulator o dużej pojemności. Taki kompletny zestaw lampy, jest w pełni samowystarczalny i pozwala na oświetlenie dowolnego miejsca bez konieczności podłączenia do sieci. Idealnie nadają się do oświetlenia ogrodu, podjazdu, ścieżki, parku, podwórka, wejścia do domu lub firmy.

Wyposażone w czujnik ruchu i zmierzchu pozwalają na inteligentne zarządzanie zgromadzoną energią. Sposób działania lamp jest bardzo prosty. W trakcie dnia akumulator ładuje się energią słoneczną. Gdy nastanie zmierzch lampa uruchamia się z umiarkowaną mocą, delikatnie oświetlając dany teren. Po wykryciu ruchu moc lampy zwiększa się na określony przez użytkownika czas, po czym praca do umiarkowanego świecenia.

Lampa solarna Jocker – Volt Polska sposób działania

Lampy solarne wyposażone w wysoko wydajne diody LED, charakteryzujące się długą żywotnością. Obudowę wykonano z solidnego tworzywa ABS, które odporne jest na warunki atmosferyczne. Panele fotowoltaiczne dobrano w taki sposób aby zapewnić wydajną pracą i maksymalny poziom naładowania akumulatorów. Dla łatwiejszej kontroli i konfiguracji lampy wyposażono w pilot bezprzewodowy.

Pilot bezprzewodowy do sterowania lampami solarnymi